#2015-12-29 02:25:46 

operator

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Opole

Wiek: 21

Ludzie, czy wy też płacicie kupę pieniędzy za korzystanie z sal do prowadzenia szkoleń? Ja dość często organizuję takie spotkania w Warszawie i zawsze muszę być przygotowany na strasznie duże wydatki co zaczyna mnie już irytować…da się w tym mieście zorganizować szkolenie w miarę tanio i w rozsądnych warunkach?
#2015-12-29 03:44:00 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

na pewno się da, nie zawsze musi być bardzo droga sala szkoleniowa Warszawa ogólnie jest droga, ale to nieprawda, że nie da się znaleźć nic taniej. Poszukaj dobrze to na pewno znajdziesz coś.
#2015-12-29 05:34:26 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

Zazwyczaj obiekty konferencyjne są o wiele tańsze, przede wszystkim jak chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy to szukaj takich firm, które mają kompleksy sal, tam zawsze jest taniej, najdrożej w tych miejscach, gdzie sala jedna i wtedy to faktycznie jest przekichane.
#2015-12-29 05:56:45 

Jumpman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Legnica

Wiek: 22

nie możesz organizować takich szkoleń po prostu w swojej firmie? zobacz ile to się oszczędza
#2015-12-29 08:02:52 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

ja to w ogóle jak organizuje jakieś szkolenia pracownikom to zlecam to zewnętrznej firmie i mam spokój, wbrew pozorom tak naprawdę wychodzi taniej, wielerazy się już o tym przekonałam.
#2015-12-29 08:29:13 

operator

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Opole

Wiek: 21

ale to możesz możecie chociaż cos polecić? tego tyle jest w tym mieście, że naprawdę ciężko coś ogarnąć samodzielnie, ciągle chyba trafiam nie tam gdzie trzeba :/
#2015-12-29 11:09:13 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

Spróbuj uderzyć tutaj salehrubieszowska.pl/oferta-i-cennik, cenowo sympatycznie, pod względem wygody i wyposażenia naprawdę bardzo fajnie, więc wydaje mi się, że ogólnie miejsce godne uwagi.
#2015-12-29 11:53:30 

operator

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Opole

Wiek: 21

no to już jest jakiś trop :) śmieszne jest to, że Sale Hrubieszowaka kiedyś mi się gdzieś tam przewinęły i nie wie czemu nawet nie sprawdziłem oferty, teraz na pewno to zrobię.
#2015-12-29 13:39:20 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

przecież można skorzystać tez z wyszukiwarki, nie?
#2015-12-29 14:33:13 

metalówka

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

zgadzam się, szukanie przez wyszukiwarke jest bardzo dobre bo od razu możesz sprawdzać opinie o danym miejscu, w necie jest tego od groma i bez problemu odnajdziesz wiele sal także w warszawie, ja tak już nie raz szukałam i jeszcze się nie zawiodłam.
DODAJ ODPOWIEDŹ