#2015-12-30 05:52:42 

aureola

Użytkownik

Cześć wszystkim :) stoję właśnie przed wyborem nowego antywirusa. Obecnie korzystam z McAfee, ale niestety za bardzo spowalnia mi on komputer, a ja często korzystam z „ciężkich” programów w typie Photoshopa, praktycznie non stop mam też otwarty The Bat Professional (który co prawda nie zajmuje dużo RAMu, ale cegiełka do ciegiełki… ;)). Absolutnie nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe obciążenia. Nie dysponuję dużą kwotą, 100 zł na rok to dla mnie absolutny max. Da się znaleźć coś sensownego w tej cenie? Z góry dziękuję ślicznei za pomoc!

#2015-12-30 07:02:32 

Princessa

Użytkownik

Mnie wlaśnie ostatnio tata odmówił wsparcia finansowego, także znam ten ból, gdy fundusze neiisa zbyt duże, a zabezpieczać się trzeba :PMoże zainstaluj najpierw na 30 dni darmowegotriala. Ja tak zrobiłam, a potem kupiłam pelna wersje przez oficjalny Bitdefender sklep online.Ten program ostatnio zwycięża w co najmniej kilku kategoriach rankingowych najlepszych antywirusów, osobiście nie miałam z nim złych doświadczeń.

#2015-12-30 09:26:33 

aureola

Użytkownik

Hmmm no nie wiem… pierwszy raz o nim słysze. Tak szczerze mówiac chciałam kupić w jakimś sklepie Kaspersky Internet Security. Mama mówiła, że mają Kaspersky’ego od paru lat w pracy, wcześniej nie dało się tam do komputera podpiąć pendrive, bo wiadomo było, że dostanie się w bonusie wirusa :P

#2015-12-30 12:08:06 

Princessa

Użytkownik

Wiesz no, Kaspersky też jest wysoko w rankingach. Nie miałam go nigdy, więc trudno mi się wypowiedzieć na jego temat. Decyzja należy do ciebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015