#2016-01-19 05:23:07 

strzykawka

Użytkownik

Cześć. Szukam osoby prywatnej lub firmy, która zapewni mi bezpieczny i szybki dojazd do Holandii, do córki. Przeprowadzam się, nie mam dużo rzeczy ze sobą do zabrania, bo reszta już pojechała tirem. Chodzi oczywiście o podróż w jedną stronę, ale jeszcze nie do Nieba (jak Bóg pozwoli), a miałam wiele nieprzyjemnych doświadczeń z kierowcami busów, poza tym co chwilę słyszy się o jakiś wypadkach. Z góry dziękuję za propozycje. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-01-19 06:28:17 

Princessa

Użytkownik

Haha, śmiem twierdzić, że RabbitTrans Świebodzin nie wyśle Cie na tą „drugą stronę”, chyba, że Europy :P jeżdże z nimi od dobrych paru lat i nigdy nie było problemów, poza tym mam duże zaufanie do ich kierowców, znamy się już nawet po imieniu :) to chyba warto im się powierzyć na parę godzin jazdy :)
#2016-01-19 08:12:53 

strzykawka

Użytkownik

Ojej, zapomniałam napisać, mieszkam w Pobiedziskach. Czy to będzie duży kłopot, czy oni tylko w lubuskim kursują? I da się zamówić kurs przez Internet? Wybitnie nie lubię nigdzie dzwonić. Tak już abstrahując, to i tak wszystko w rękach Boga, ale dobry i sprawny samochód utrudnia raczej rozstanie się z życiem.
#2016-01-19 10:20:50 

Princessa

Użytkownik

W lubuskim i wielkopolskim z tego, co wiem (sama mieszkam na obrzeżach Poznania). Chyba się da przez sieć, choć ja tam zawsze dzwonię, wolę tak, bo szybciej jest. Spróbuj przez ten formularz: przewozy.rabbittrans.pl/zamow, ale tak jak mówie, nie korzystałam z niego jeszcze, tylko widziałam, że można. W razie czego lepiej zadzwonić jednak moim zdaniem. Szerokiej drogi :)
#2016-01-19 11:32:50 

strzykawka

Użytkownik

Dobra, dzięki, wysłałam do nich formularz, zobaczymy. To nie tak, że nigdy nigdzie nie dzwonię, wiem, że tak jest często szybciej, po prostu tego nie lubie i unikam jak mogę. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015