#2016-02-11 04:16:20 

Pastuch

Użytkownik

Tak jak w temacie szukam dobrego przewodnika, który pokaze miasto i okolice grupie zlozonej z kilku rodzin z dziecmi. Zalezy nam na zobaczeniu zabytków ale też na atrakcjach dla dzieci. Kto może polecić przeowdnika ktory nie zanudza, dobrze zna miasto i potrafi zapewnic dzieciom rozrywke?
#2016-02-11 06:23:35 

strzykawka

Użytkownik

Dużo masz wymagań, ale fajnie że zdecydowałeś się na przewodnika podczas zwiedzania miasta bo są też tacy kaskaderzy którzy chcą samodzielnie oprowadzić grupę nie znając miasta w ogóle. Tak właśnie się zastanawiam nad dziećmi bo dla dorosłych jest bardzo dużo ciekawych atrakcji ale dla najmłodszych to szczególnie okolice. Pozdrawiam
#2016-02-11 06:36:38 

Zadowolona

Użytkownik

Nie zgodzę się z koleżanką bo w samym Toruniu jest bardzo dużo atrkacji dla dzieci. Popatrz sobie na przykład tutaj: zwiedzajtorun.pl/atrakcje-turystyczne/ masz między innymi muzeum nowoczesności, planetarium albo barbarke. Dzieciaki bardzo lubia te miejsca. A co do przewodnika to na stronie na ktorej Ci podalam mozesz zarezerwować sobie termin.
#2016-02-11 07:49:57 

Jumpman

Użytkownik

Właśnie miałem napisać żebyś skorzystał ze zwiedzajtorun.pl, ale kolezanka mnie ubiegla. Bardzo fajni przewodnicy i maja wlasnie te rzadka ceche ktorej oczekujesz – nie zanudzaja i umieja swietnie zorganizowac wycieczke. Pozdrawiam.
#2016-02-11 10:20:07 

Pastuch

Użytkownik

O to mi chodziło dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015