#2016-03-21 03:23:29 

Chudy

Użytkownik

Słyszałem, że niektóre firmy szukając większej wydajności i precyzji pracy w liniach produkcyjnych bazujących na nowoczesnych prowadnicach liniowych często decydują się na wykonanie łańcuchów i kół na zamówienie. Oczywiście chodzi mi o łańcuchy i koła które są podstawowym elementem przenoszenia napędu w różnego rodzaju przekładniach. Czy to w ogóle ma sens? Nie lepiej zdecydować się na kupno standardowego produktu. Przecież bez problemu znajdzie się łańcuch przystosowany do konkretnej przekładni.
#2016-03-21 03:40:49 

operator

Użytkownik

Jak jakaś firma ma za dużo kasy lub wymyśliła sobie jakieś unikalne rozwiązanie to czemu nie. W końcu kto bogatemu zabroni? Nikt! Według mnie dobry łańcuch powinien być po pierwsze wykonany z dobrej jakości stali węglowej, charakteryzującej się dużą wytrzymałością i trwałością. A po drugie powinien być przystosowany do konkretnego modelu napędu.
#2016-03-21 05:24:22 

Głowa

Użytkownik

Jest tyle rodzajów łańcuchów, że dosyć łatwo znalezć taki, który odpowiada potrzebom konkretnej firmy. Jeśli jednak ktoś ma specjalne wymagania, chce na przykład łancuch wysposazony w wystające sworznie albo zbieraki o nietypowym kształcie to nie ma przecież problemu. Na rynku jest sporo firm, ktore z chęcią wykonaja dla niego taki łańcuch. Przypuszczam, że takie ekstra zamowienie będzie jednak słono kosztować.
#2016-03-21 07:06:11 

naturalna_woda

Użytkownik

Każdy kupuje to na co go stać i co jest mu potrzebne. To, że jedna firma korzysta ze standardowego typu łańcuch nie znaczy, że druga też musi.
#2016-03-21 09:00:28 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Mam pytanie troszkę zbaczające z tematu. Macie jakieś doświadczenia z produktami firmy ABcnc. Konkretnie chodzi mi o ten rodzaj asortymentu abcnc.pl/walki-i-tuleje-wieloklinowe. Szukam nietypowego wałka wieloklinowego i widzę, że oni to mają w swojej ofercie, tylko zastanawiam się jaka jest jego jakość. Z jakiego rodzaju stali go wyprodukowano i kto go wyprodukował. Może ktoś z was kupował coś podobnego w tej firmie?
#2016-03-21 10:28:45 

operator

Użytkownik

Oni raczej mają sprawdzone i wytrzymałe produkty. To nie jest chińskie badziewie, które raz dwa będziesz musiał zastępować kolejnym. Moim zdaniem możesz śmiało zamawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015