#2016-03-31 02:33:38 

Jumpman

Użytkownik

znacie jakieś dobre sklepy z oponami? nie chodzi mi o jakieś tam lokalnych sprzedawców tylko duże sklepu internetowe. własnie kupuje opony letnie sklep bardzo by mi sie przydal. szukam czegos sprawdzonego co ma dobre opinie a za bardzo sie nie orientuje jeszcze w internece.. bede wdzieczny z a polecenia
#2016-03-31 04:48:07 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Ja kupowałem opony przemysłowe Michelin w sklepie Kunicki i dostałem bardzo dobry rabat. Teraz piszę z telefonu więc ci linka nie podeślę dokładnego ale łątwo znalęźć ten sklep bo jest bardzo popularny. Zachęcam do przejrzenia ich promocji można tam znaleźć naprawdę perełki. Mam nadzieję że pomogłem kończe i pozdrawiam serdecznie
#2016-03-31 07:15:51 

Pastuch

Użytkownik

ooo ja też znam ten sklep , kupowałem tam opony ciężarowe Bridgestone. bardzo dobry zakup patrząć z perspektywy czasu bo , żadne inne opony mi nie wyrzymały tak długo. a bieźniki nadal bardzo słabo starte. myśle ze nadal by sie kwalifikowaly jako przydatne do jazdy :) mam je chyba już piec lat a jezdze sporo i to po calej europe :) warto kupić dobrą marke zeby potem nie narzekac :)
#2016-03-31 09:11:29 

Pokemon

Użytkownik

dokładnie nie ma co inwestować w badziew. od razu porządne marki i inwestycja na lata. ja tak zawzse robie a nie tam skąpstwo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015