#2016-04-20 01:21:20 

Gierem

Użytkownik

Witam. Mam dość siedzenia w domu. Zupełnie nie mam koncepcji na zatrudnienie. Proszę was jeśli coś słyszeliście, widzieliście, cokolwiek dajcie namiar. Rozpatrywałem już wiele ofert, uprzedzam, że oczekiwałbym ludzkich propozycji, a nie 15 h dziennie za najniższą! Z chęcią wyjechałbym też na obczyznę, jeśli praca byłaby tam godna to wyjadę, co mi tam. Napiszcie gdzie wy pracujecie. Liczę na waszą pomoc, pozdrowienia dla was.
#2016-04-20 03:12:06 

gliniana

Użytkownik

Witaj kolego. Widać desperacja to aż z ciebie kipi. Jeśli szukasz pracy, moim zdaniem powinieneś znaleźć coś w necie. Jest wiele możliwości zarobku, chociażby praca zdalna. Wiem, że to żadna perspektywa, ale na początek powinno wystarczyć. Powodzenia
#2016-04-20 03:32:28 

naturalna_woda

Użytkownik

hej, idz najlepiej do użedu pracy, tam powinni ci coś znaleść.
#2016-04-20 05:18:16 

Pokemon

Użytkownik

Witaj. Myślę, że powinieneś wejść sobie tutaj i nieco się rozejrzeć praca-w-holandii.com.pl/. Jak dla mnie agencja dobra, godna uwagi. Warto zaryzykować. Kiedyś pracowali ze mną koledzy, zwolnili się i wyjechali do pracy w tej agencji. Dziś mają lepiej jak ja… niestety nie dla mnie wyjazdy. Żona w stanie błogosławionym, niedługo na świat przyjdą moje dzieci, urodzą nam się bliźnięta, moja pomoc jest nieoceniona, więc wyjazd jak widać nie dla mnie. Ale polecam.
#2016-04-20 06:40:55 

metalówka

Użytkownik

Witam. A nie wiesz kolego czasem czy dla kobiet też się znajdzie tam jakaś w miarę dobra praca? Wiem ze za granicą to różnie bywa, czasami wyzyskują. Szukam czegoś dla siebie i siostry. Z chęcią bym poleciała nawet do Holandii, wszystko jedno, bylebym mogła odłożyć więcej pieniążków. A i gratulacje.
#2016-04-20 06:58:06 

Pokemon

Użytkownik

Witaj koleżanko. Kobiety też tam wyjeżdżają. Odsyłam do oferty praca-w-holandii.com.pl/oferta/. Wiele kobiet pracuje tam na przykład przy pakowaniu towarów, przy układaniu na półkach w jakiś magazynach spożywczych czy coś takiego. Faceci to głównie w budownictwie, logistyce i przemyśle. Ale myślę, że mogłybyście się załapać do jakiegoś magazynu na pakowanie na przykład warzyw. Pozdrawiam, i życzę owocnej pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015