#2016-05-20 02:43:42 

strzykawka

Użytkownik

Witam kochani. Szukam osób, które mogłby nieco mi podpowiedzieć na temat kursów szkoleniowych dla nauczycieli. Jestem pedagogiem, chcę głownie dla siebie poszerzyć zakres swoich umiejętności komunikacji z dziećmi. Niedługo będę miała okazję pracować z niepełnosprawnymi dzieciaczkami, a chcę być odpowiednio przygotowana i zdystansowana. Czy moglibyście polecić coś konkretnego w związku z tym?
#2016-05-20 04:00:24 

Princessa

Użytkownik

Cześć. Myślę, że to ci może pomóc jacekkielin.pl/szkolenia-dla-psychologow/ . Z pewnością będziesz mogła nieco nastawić się na potrzeby na przykład osób niepełnosprawnych czy będących w potrzebie. Ja pracuję z dziećmi autystycznymi. Praca owszem nie należy do najłatwiejszych, ale jest bardzo ciekawa i co najważniejsze dla mnie jako dla psychologa zadowalająca. Czuję się potrzebna. Dzieci mnie lubią, ja również. Przez tą pracę zupełnie zmieniłam nastawienie do rzeczywistości. Inaczej spojrzałam na autyzm i różne jego objawy.
#2016-05-20 06:12:07 

Łysa

Użytkownik

Mnie osobiście praca z niepełnosprawnymi nie przeszkadza, ale wolałabym pracować z młodzieżą z problemami. Sama byłam kiedyś młoda, gniewna i zbuntowana i doskonale wiem jak to jest. Szkoda, że nikt nie dał namiaru na coś takiego. Pozdrowienia
#2016-05-20 06:39:48 

Pokemon

Użytkownik

Witaj. Fajna stronka, mają ciekawe opcje. Ja dawno temu brałem udział w warsztatach pedagogicznych w Poznaniu było mi tam wygodnie, bo mieszkam na dalekich obrzeżach miasta :D, szkoliłem się w zakresie pracy z dziećmi z rozbitych rodzin. Szkolenie dość przydatne. Poleciłbym każdemu. Dziś też z chęcią wybrałbym się na jakiś dodatkowy kurs.
#2016-05-20 07:50:07 

strzykawka

Użytkownik

Hejka. Bardzo dziękuję za wsparcie. Przejrzę oferty dostępne na tej stronie. Praca z dziećmi jest dla mnie bardzo ważna. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Jesteście bardzo pomocni.
#2016-05-20 08:20:19 

Pastuch

Użytkownik

Witam. Dodam jeszcze tylko z mojej strony, że bardzo przydatne są kury dla pedagogów mających styczność z dziećmi na przykład głuchoniemymi. Myślę, że nauka języka migowego może pomóc wielu przypadkach. Ponadto skoncentrowałbym się tak jak kolega wyżej, na dzieciach, z rozbitych rodzin. Tutaj też jest wiele pracy, bo pomoc takiemu dziecku na pewno się przyda by powrócić do normalności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015