#2016-06-15 01:18:39 

Agent47

Użytkownik

Gdzie wynająć samochód na ślub? Nie szukam czegoś wyjątkowo wyrafinowanego. Po prostu chodzi mi o jakiś ładny, w miarę nowy i zadbany samochód wyższej klasy. Niestety nie mam własnego auta, a kawałek trzeba będzie przejechać od kościoła do lokalu i później do hotelu, także samochód potrzebny będzie mi na cały dzień, całą dobę. Oczywiście nim niższa cena tym lepiej:)
#2016-06-15 01:30:18 

dron

Użytkownik

A jakiś kolega nie moze pożyczyć Ci samochodu? Czy to musi być jakaś odpicowana limuzyna? Ja ostatecznie w takiej sytuacji jak twoja skorzystałbym z taksówki, albo z wypożyczalni samochodow. W każdej korporacji znajdzie się przynajmniej jeden taryfiarz z fajną bryką. W wypożyczalniach też są ekstra wozki na wynajem, tylko je trzeba wcześniej rezerwować.
#2016-06-15 03:13:44 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Mnie też interesuje wynajem samochodów osobowych Warszawa to akurat docelowe miasto mojej podróży, także szukam właśnie niedrogiej wypożyczalni w tym mieście. Aha, też nie interesują mniej samochody klasy ekonomicznej, a raczej coś zdecydowanie bardziej reprezentacyjnego. Auta potrzebować będę na tydzień, na cały pobyt w Polsce. Może ktoś podrzucić namiary na dobra wypożyczalnię?
#2016-06-15 05:29:54 

naturalna_woda

Użytkownik

Szukaj, szukaj. Ślub bez ładnego auta sporo traci na atrakcyjności. My jechaliśmy białą limuzyną i powiem szczerze, że ma to swój niepowtarzalny urok. Nie oszczędzajcie na tym, bo takie wspomnienia zostają na zawsze.
#2016-06-15 08:27:50 

Chudy

Użytkownik

Szukaj w wypozyczalniach samochodów, w Warszawie jest ich co najmniej kilka. Poza tym możesz poszukać w necie, niektorzy zajmują się wyłącznie obsługą wesel i innych oficjalnych uroczystości, tylko że wynajęcie auta z takiej firmy jest znacznie drozsze. Moim zdaniem opcja z wypożyczalnią jest i tańsza i wygodniejsza, tyle że musisz jeszcze zorganizowac sobie kierowcę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015