#2016-07-04 02:08:05 

Pokemon

Użytkownik

Cześć. Potrzebuję namiarów na dobrego, renomowanego chirurga specjalizującego się w powiększaniu piersi. Poproszę też o info ile taki zabieg kosztuje. Będę bardzo wdzięczny jeśli mi pomożecie bo jest to ważna sprawa. Pozdrawiam.
#2016-07-04 04:40:29 

gliniana

Użytkownik

To chyba odpowiedni temat do zapytania o liposukcję. Szukam specjalisty w tej dziedzinie który za nieduże pieniądze podejmie się wykonania zabiegu. Z góry dziękuję.
#2016-07-04 06:11:27 

naturalna_woda

Użytkownik

Polecam klinikę Meritum w Szczecinie. Przesyłam link do informacji o liposukcji, które warto przeczytać: chirurgia-plastyczna.eu/operacje-plastyczne/modelowanie-sylwetki/liposukcja/. Co do kolegi to ceny powiększenia piersi również znajdziesz na stronie którą wysłałam bo klinika zajmuje się większością zabiegów chirurgii plastycznej. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami w sieci, a z tego co wiem to przyjeżdżają do nich ludzie z całej Europy, pzdr.
#2016-07-04 06:50:48 

metalówka

Użytkownik

Wykonywałam tam zabieg plastyki dolnych powiek bo to doradził mi lekarz w celu odmłodzenia twarzy. Efekt końcowy jest po prostu oszałamiający, wyglądam jakby ubyło mi z 20 lat. Polecam każdemu bo naprawdę warto za tak nieduże pieniadzecofnacsie w czasie i stacsie atrakcyjną :).
#2016-07-04 09:09:25 

strzykawka

Użytkownik

Hej! Ta klinika oferuje bardzo profesjonalne zabiegi podniesienia piersi w dobrej cenie. Z własnych doświadczen stwierdzam że efekty sa imponujące a cały proces nie boli i nie jest jakoś bardzo niekomfortowy. Lekarze znają się na swoim fachu i są godni zaufania, wystarczy poczytać opinie w necie, albo pojechać i zobaczyć jak wielu mają klientów.
#2016-07-04 11:27:33 

Pokemon

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wypowiedzi i garść informacji. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015