#2016-07-13 06:40:18 

Agent47

Użytkownik

Jakie macie sposoby na zabezpieczenie firmowych danych? Czy waszym zdaniem wystarczającym rozwiązaniem będzie Microsoft Azure Wdrożenie tego narzędzia jest dosyć proste, nie wymaga specjalnych nakładów inwestycyjnych i jest oferowane przez znaną mi firmę. Warto z tego skorzystać?
#2016-07-13 07:49:10 

Głowa

Użytkownik

To chyba jedno z najlepszych narzedzi do archiwizacji danych dostępne teraz na rynku. Płacisz grosze za przestrzeń dyskową, a dane w chmurzą są na pewno bezpieczniejsze niż na lokalnym dysku twojego komputera. Wiem, że tego typu narzędzie oferuje firma Indata Solutions, a oni są naprawdę ważnym graczem jeśli chodzi o polski rynek rozwiązań informatycznych dla średnich firm i klientów korporacyjnych
#2016-07-13 08:46:07 

naturalna_woda

Użytkownik

Nie znam się za bardzo na tym, ale z tego co słyszę od znajomych, którzy prowadzą własne biznesy, to większość z nich korzysta teraz z oprogramowania w chmurze. Nie instalują niczego na komputerach, a niektórzy nawet nie korzystają z laptopów tylko z tabletów. Ja właśnie w tej sprawie, czy waszym zdaniem Microsoft Surface tablet to sprzet wart swojej ceny? Szukam właśnie czegoś mobilnego do pracy, a powiem szczerze, że wolałabym tablet niż ciężkiego i nieporęcznego laptopa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015