#2016-07-13 06:56:48 

dron

Użytkownik

Jako założyciel tematu pragnę poinformować, że poszukuję sprawdzonych firm remontowo-budowlanych. Szykuję remont i przydałaby mi się taka pomoc. Oczywiście temat powstał również z myślą o innych poszukiwaczach dobrych fachowców, nie ukrywajmy, że jest ich w naszym kraju niewielu. Większośc pewnie wyjechała za chlebem. Chciałbym, abyście podzielili się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat pracy konkretnych firm, cen, a także szybkości zrealizowania danej pracy. Myślę, że to przydatny temat.
#2016-07-13 07:50:53 

Agent47

Użytkownik

Jakże ci dziękuję ;D ja też skorzystam, podpinam się pod temat.
#2016-07-13 10:08:40 

Jumpman

Użytkownik

Witam. Nie tak dawno temu miałem okazję remontować mieszkanie. U mnie wykonywany był przede wszystkim remont gruntowny. Pomogła mi firma, która oferowała prace montażowe przy elektryce. Głownie mi wtedy na tym zależało. Ponadto pomalowali mi ściany i położyli płytki ceramiczne. Nigdy nie wiedziałem takiego zaangażowania w pracy budowlanej. Generalnie to, co mogę powiedzieć o tych ludziach to, że są zgrani.
#2016-07-13 11:34:40 

aureola

Użytkownik

Dzień dobry. Jak widać męskie grono, ale temat męski to i panowie się udzielają. Będę pewnie jedyną przedstawicielką płci pięknej. Jeśli chodzi o takie prace to mnie urzekła poznańska firma do prac remontowych ze względu na cenę, bardzo przyzwoitą i za fachowość. Pamiętam, że w trakcie remontu korki wyleciały. Panowie od razu wiedzieli co robić. To mi się podoba. Koleżanka jak remontowała kawalerkę, to fachowiec przy awarii kazał jej inną firmę wzywać i zrezygnował ze zlecenia zostawiając ją samą. Pech co nie?
#2016-07-13 13:16:39 

operator

Użytkownik

Witajcie. Ja sobie tak właśnie siedzę i sprawdzam. Sprawdziłem ceny za prace budowlano-remontowe w Poznaniu i jestem mile zaskoczony. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że to będzie droższe. Ja również jestem przed remontem kolego założycielu, dlatego rozumiem Twoje intencje założenia tematu. Zastanawiam się też tylko, czy te wszystkie dobre firmy są dojezdne, bo mieszkam trochę dalej od Poznania i nie wiem czy to nie będzie później problem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015