#2016-07-14 18:37:04 

Pokemon

Użytkownik

Dzień dobry, szukam rzetelnej i skutecznej firmy detektywistycznej, która pomoże mi w odzyskaniu należności od nieuczciwego zleceniodawcy. Proszę o pomoc.
#2016-07-14 21:34:29 

Pastuch

Użytkownik

Aktualnie jest wiele firm, które trudnią się tego rodzaju usługami. Możesz np. zajrzeć tutaj mbdetektywi.pl/jak-skutecznie-wyegzekwowac-dlug-realny-majatek-a-ruchomosci-i-nieruchomosci-dluznika/. Oprócz oferty jest na ich stronie też sporo praktycznych porad, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
#2016-07-15 00:02:10 

strzykawka

Użytkownik

Witam. Pytanie do przedmówcy. Szukam prywatnego detektywa, chodzi o sprawy osobiste - nie chcę tu pisac o szczegółach. Chcę mieć pewność że wszystko zostanie załatwione dyskretnie. Czy może wie Pan coś więcej na temat tej firmy? Jakieś własne doświadczenia? Sprawa jest dosyć pilna, ale jednak wciąż mam wątpliwości czy swoje prywatne sprawy powierzać w ręce w końcu obcych ludzi.
#2016-07-15 02:24:02 

Pastuch

Użytkownik

Biuro MB Detektywi znam ze współpracy właśnie w sprawach firmowych, ale wiem też, że mają w ofercie usługi dla osób indywidualnych.
#2016-07-15 05:15:00 

strzykawka

Użytkownik

Świetnie, dziękuję!
#2016-07-15 06:59:37 

Pastuch

Użytkownik

Proszę zajrzeć np. tutaj mbdetektywi.pl/podejrzewasz-zdrade-skorzystaj-z-uslug-detektywa/. Na pewno warto umówić się na wstępną rozmowę i poznać wszystkie szczegóły i metody działania, żeby podjąć decyzję. Osobiście polecam. Jest to firma z licencją, a nie tylko działająca pod nazwą „detektyw”.
#2016-07-15 09:14:03 

metalówka

Użytkownik

Mam kilka sugestii, które wynikają z moich osobistych doświadczeń z pewnym biurem detektywistycznym. Na pewno trzeba sprawdzić, czy firma ma licencję, tak jak pisał przedmówca. Warto wcześniej zapoznać się z ofertą prezentowaną w Internecie, można również przesłać maila z zapytaniem o wcześniejsze sprawy. Jeśli firma w odpowiedzi opisze szczegóły jakiś spraw które dotąd rozwiązywała, to będzie wiadomo, że nie jest odpowiednim wyborem. Detektyw musi zapewniać poufność!
#2016-07-15 11:24:53 

Kathrina20

Użytkownik

Potwierdzam, koniecznie trzeba podpisać umowę z klauzulą poufności. Dobra, licencjonowana firma z pewnością daje gwarancję dyskrecji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015