#2016-07-20 03:13:59 

gliniana

Użytkownik

Chciałabym kupić niedrogie mieszkanie w Poznaniu dla syna który za rok kończy studia i już zadeklarował że zostanie w tym mieście. W jakich okolicach powinnam się rozglądać jeśli szukam czegoś taniego i bezpiecznego, pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-20 04:25:09 

Agent47

Użytkownik

Niedrogie i dobrze zlokalizowane mieszkania) buduje Constructa Plus. Sprawdzony deweloper który od wielu lat zajmuje się mieszkaniówką. Oferują bardzo wysoki standard, w tym podziemne garaże i inne udogodnienia a ceny należą do najtańszych w Poznaniu. Wejdź sobie na ich stronke i sama zobacz konkrety bo realizują ostatnio wiele inwestycji wiec ciezko mi przytoczyć ci dokładne ceny, pozdro.
#2016-07-20 05:17:17 

naturalna_woda

Użytkownik

Witam, też kupowałam mieszkanie na rynku pierwotnym i jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na dewelopera polecanego przez kolege. Ceny o wiele niższe niż od innych wykonawców, standard bardzo wysoki i fajne lokalizacje. Mieszkam na Jeżycach i wszystko mam pod nosem, kiedy musze sie dostac na drugi koniec miasta to autobusy mam tak dograne ze zajmuje to chwile, szczerze polecam bo naprawdę warto.
#2016-07-20 07:09:55 

gliniana

Użytkownik

Dokładnie to chciałam wiedzieć, dziekuje wam bardzo za wypowiedzi. Gdzies juz słyszałam o tym deweloperze, moze syn mi coś opowiadał bo nazwa brzmi znajomo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015