#2016-07-20 23:34:00 

gliniana

Użytkownik

Cześć. Wiem, że temat być może zadziwiający, ale od zawsze interesował mnie świat reklamy. Nie chodzi o samo oglądanie reklam, ale o to jak to wszystko wygląda od kuchni. Sama prowadzę nieduży sklepik internetowy, któremu przydałoby się wypromowanie. Dlatego pewnie z chęcią wzięłabym pod uwagę spot reklamowy, promujący, ale niestety nie wiem, kto mógłby w tym wszystkim pomóc. Znajdzie się ktoś pomocny? Podpowiadajcie proszę.
#2016-07-21 02:02:49 

Gierem

Użytkownik

Witam. Wydaje mi się, że do takich prac powinno się zaabsorbować profesjonalistów, co mieli okazję już brać udział w projektach reklamowych i nie tylko. Potrzebny jest przecież odpowiedni plener czy studio, jakieś rekwizyty i aktorzy. Często firmy pomagające przy produkcji filmów oferują możliwość utworzenia castingu, aby wyłonić najbardziej pasujące osoby. I to jest właśnie moja porada powinnaś poszukać takiej firmy.
#2016-07-21 03:01:24 

naturalna_woda

Użytkownik

Hejka. Nie ma co się stresować. Tu ci pomogą poznanfilmcommission.pl/pages/oferta. To profesjonaliści, którzy oferują wsparcie przy produkcji projektów filmowych różnego kalibru. Jak dla mnie nie ma co się specjalnie przejmować, tylko wziąć pod uwagę pracę z profesjonalistami. Wydaje mi się, że załatwienie jakiś spraw formalnych też będzie w ich kwestii, ze względu na doświadczenie. Mało tego pewne sprawy formalne będą mogli załatwić nieco szybciej, tak jak na przykład jakieś pozwolenia na kręcenie filmów w miejscach objętych jakąś ochroną i tak dalej. Powodzenia
#2016-07-21 05:51:42 

gliniana

Użytkownik

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Nie sądziłam, że są takie firmy wspierające ludzi w tworzeniu dokumentów filmowych i reklam. Jeszcze przemyślę to i się z nimi skontaktuję. Tym czasem bardzo wam dziękuję za zaangażowanie, dla mnie to ważne. Pozdrowienia dla was kochani.
#2016-07-21 07:42:49 

naturalna_woda

Użytkownik

Nie ma za co. To my życzymy powodzenia i pochwal się w przyszłości swoim dziełem filmowym. Daj też znać jak się współpracowało z tym biurem. Trzymam kciuki.
#2016-07-21 08:24:03 

Pokemon

Użytkownik

Witajcie. Ja ze swojej strony dodam, że biuro PFC udziela wszelkich porad, o niektórych informacjach nie miałem nawet wcześniej pojęcia. Miałem okazję chwilę korzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015