#2016-08-01 22:24:33 

Pastuch

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Tak jak to zaznaczyłem w tytule tematu, chodzi o wypożyczalnie, które mają znośne ceny za wynajem samochodów. Czy coś takiego jest tu gdzieś niedaleko Wielkopolski w ogóle możliwe? Jeśli tak proszę doradźcie. Bardzo dziękuję za udział, pozdrowienia
#2016-08-01 23:49:31 

Kathrina20

Użytkownik

Witaj. Wszystko jest możliwe. W Poznaniu wypożyczalnia pojazdów dostawczych i osobowych, ma całkiem ciekawe ceny na poszczególne auta. Dużo też zależy od tego na jaki czas wynajmujesz. Jeśli na dłużej to wiadomo, że cena rośnie, ale jak na tydzień, dwa to nie powinno być jakichkolwiek problemów z cenami. Z resztą sam sobie przejrzyj te oferty a się przekonasz. Pozdrowienia dla Ciebie również.

#2016-08-02 01:11:02 

Chudy

Użytkownik

Hej. Co prawda to prawda, ale nie wszystkie wypożyczalnie oferują niskie stawki. Najlepsza byłaby duża firma wynajmująca samochody, która określiłaby stawki typu 60-80zł za jakiś tam okres. Z tego, co mi znajomi mówili, to na jeden dzień nie opłaca się wynajmować, tylko na kilka. Bo cena jest wtedy taka sama.

#2016-08-02 02:17:02 

gliniana

Użytkownik

haha 60 zł? To co ty malucha chcesz wynająć? Nie ma takich firm. Każda musi się cenić, by móc odzyskać, chociaż część wkładu wpakowanego w zakup takich samochodów na wypożyczenie.
#2016-08-02 04:40:26 

Gierem

Użytkownik

Widzisz koleżanko i tu się mylisz, bo są takie firmy. Za 60 też wynajmiesz samochód. Firma ma dobre opinie i z tego co widzę nawet fajne auta. To od człowieka zależy, co chce wynająć i na jak długo. Jeden zadowoli się typowym daewoo, inny będzie lexusem gardził. Wszystko od człowieka zależy moi drodzy.

#2016-08-02 06:10:43 

Pastuch

Użytkownik

No nic, bardzo dziękuję wszystkim za udział. Dziękuję za podpowiedzi i linki. Wszystko sobie jeszcze przejrzę przekalkuluję i na pewno coś tam wynajmę. Swoją drogą nie jestem wybredny, nawet takim daewoo bym się zadowolił, byle by jeździło. Potrzeba jest to i samochód pod względem wizerunku nie jest tak istotny, byleby hulał po drogach. Dzięki wielkie jeszcze raz, zastanowie się jeszcze nad tym. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015