#2016-08-05 02:29:08 

Princessa

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Jestem w ósmym miesiącu ciąży. Jeszcze chwila i zakończenie czego najbardziej się obawiam. Ale temat nie jest o tym. Chciałam się dowiedzieć jakie ubrania mogą się przydać mamie karmiącej. Jeszcze nie mam nic kupionego, a to moja pierwsza ciąża, więc jeszcze, jako takiego wyobrażenia nie mam. Z chęcią poczytam, co macie do zaproponowania drogie mamusie i tatusiowie oczywiście też.
#2016-08-05 03:29:28 

gliniana

Użytkownik

Cześć. Ja uważam, że odzież dokarmienia jest zbędna. Myślę, że lepiej kupić sobie jakieś luźniejsze bluzki czy sukienki na ramiączkach i w zupełności to wystarczy. Nie wiem z resztą nigdy nie byłam nawet w ciąży, ale takie jest moje zdanie.
#2016-08-05 04:12:38 

Kathrina20

Użytkownik

Witaj. Ja mam odmienne zdanie. Wedle mojej opinii odzież do karmienia jest niezbędna przede wszystkim ze względu na to, że jest wygodniejsza w użytkowaniu. Uważam, że warto zakupić sobie specjalne ubranie dla karmiącej ze względu na komfort, jaki zapewniają takie ubrania. Nie są to drogie rzeczy tak więc każda mama może sobie na to pozwolić. PS piszę to z własnego doświadczenia, ja miałam wieczny problem z motaniem się w bluzkach, aby wyciągnąć pierś do karmienia dla moich chłopaków.
#2016-08-05 04:38:52 

operator

Użytkownik

Dzień dobry. Temat typowo damski. Ja również kupowałem żonie stanik i bluzkę do karmienia i były bardzo praktyczne. Bez problemu nakarmiła naszą córkę nawet w samochodzie jak jechaliśmy do lekarza.
#2016-08-05 07:12:28 

gliniana

Użytkownik

Głupota, żeby karmić dzieciaka w samochodzie podczas jazdy! To już w domu nie można było tego zrobić?
#2016-08-05 09:16:14 

strzykawka

Użytkownik

Hejka. Ja również kupowałam taką odzież dla siostry. Przyznajmy szczerze, to jest potrzebne, to nie ma co odwlekać. Lepiej już teraz znaleźć dobry sklep gdzie coś takiego można kupić. A ty koleżanko skoro nie miałaś nigdy dzieci jakim prawem wypowiadasz się w tym temacie? I nie oceniaj innych, bo nie wiadomo, jaka ty będziesz i gdzie tobie przyjdzie karmić dziecko, o ile będziesz je miała.
#2016-08-05 10:07:37 

Princessa

Użytkownik

Witam ponownie. Bardzo dziękuję za udział w tym temacie. Myślę, że skorzystam z takiej odzieży i zakupię w najbliższym czasie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015