#2016-08-10 17:48:07 

aureola

Użytkownik

Bardzo serdecznie witam. Założyłam temat, bo mam problem z ustaleniem najlepszego rodzaju ogrodzenia, który pasowałby do starszych budowli. Niedawno nabyliśmy wraz z mężem budynek, który nigdy nie był odgrodzony. Odremontowaliśmy ten budynek – muszę się przyznać, że mam słabość do starodawnych budowli. Remont nawet nam wyszedł, budynek odzyskał drugie, jakże klasyczne życie, ale dalej pozostaje problem odpowiedniego płotu. A wy jakie ogrodzenia macie i jakie byście postawili, jeśli chodzi o budynki z charakterem, klasyczne kamienice?
#2016-08-10 19:28:19 

Pastuch

Użytkownik

ja nie stawiałbym w ogóle, skoro nie było to znaczy, że nie było to potrzebne.
#2016-08-10 22:22:09 

Łysa

Użytkownik

Witaj. Ja bym poleciła przykładowo siatkę z eleganckimi frontami metalowego ogrodzenia. Jak dla mnie świetnie to wygląda i myślę, że będzie pasowało do klasycznego budynku. Siatkę zawsze można okrasić krzewami, które stosunkowo przecież szybko rosną. Według mnie nie potrzeba nic więcej, skoro jak sama piszesz budynek jest klasyczny i odrestaurowany, to sam w sobie jest ozdobą.
#2016-08-11 00:41:15 

aureola

Użytkownik

Co prawda to prawda, budynek jest fantastyczny, może rzeczywiście płot nie jest tak istotnym dodatkiem do tego wszystkiego. Kolego niestety potrzebuję zainstalować ogrodzenie, za dużo piesków się tutaj pałęta, żebym pozostawiła to bez ogrodzenia.
#2016-08-11 02:07:01 

Chudy

Użytkownik

Witam. Jeśli mam być konkretny to poradziłbym wziąć na cel na przykład jakieś nowoczesne formy ogrodzeń. Też wyglądają ładnie i całkiem pasują do takich budowli. Ceny za ogrodzenia z panelami nie są za wysokie, dlatego na pewno będzie cie na nie stać. Ja sam wziąłem pod uwagę to, aby wymienić swoją siatkę na coś takiego. Tylko u mnie najpierw muszę porobić remont we wnętrzu domu, bo to kwestia priorytetowa.
#2016-08-11 04:32:50 

Głowa

Użytkownik

Cześć wszystkim. To prawda panelowe ogrodzenie pięknie wygląda. Można fajnie pokombinować z nim. Myślę, że do każdego domu takie ogrodzenie będzie świetnie przystosowane. Podam też link do producenta drumar.pl. Możesz zajrzeć sobie na stronę i sprawdzić sama czy ci się podoba. Pozdrowienia i powodzonka
#2016-08-11 05:52:07 

aureola

Użytkownik

Hej, dziękuję wam wszystkim. Za chwilę będę przeglądała i coś wybiorę. Jestem mile zaskoczona, że tyle życzliwych osób znalazło się z dobrymi poradami. Pozdrawiam was cieplutko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015