#2016-08-18 20:59:20 

Kathrina20

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Frombork

Wiek: 26

Witam Was serdecznie. Wybieramy sie do znajomych na impreze, na parapetówke. Wypadałoby cos przyniesc w prezencie i chcielibysmy im podarowac cos wiecej niz kwiatka w doniczce. Macie jakies pomysly?
#2016-08-18 23:02:09 

Princessa

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Najlepiej cos praktycznego, cos co przyda im sie w domu... na parapetówke przynosi sie zazwyczaj jakies szklanki, akcesoria kuchenne, Najlepiej zorientujcie sie czego im potrzeba ;)
#2016-08-19 01:28:00 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

A reszta zaproszonych osób? Znasz ich? Jezeli jestescie jedna ekipa, wszyscy sie znacie to możecie zrzucic sie na jeden wiekszy prezent. Oczywiscie zalezy ilu Was jest i jakim budżetem dysponujecie. My na przykład kupilismy znajomym na nowe mieszkanie białą komodę, wypasioną, do sypialni, bardzo im się podobała, to byl super prezent.
#2016-08-19 01:41:34 

Kathrina20

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Frombork

Wiek: 26

Wybieramy dużą ekipą, to fakt.. i wszyscy mają ten sam problem, co im kupic. Komoda fajnie.. Ostatnio mówili, że muszą kupic jeszcze krzesła do jadalni.. Krzesła to dobry pomysł? Jeden duzy prezent od wszystkich.. tylko czy to nie jest zbyt ryzykowne? Jak im sie nie spodobaja, albo okaze sie, ze mieli upatrzone inne?
#2016-08-19 02:57:43 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

No my wiedzielismy dokładnie jaka komode chcieli. W koncu to Twoi znajomi, moze zapytaj wprost? Nota bene widzialam ostatnio przepiękne tapicerowane krzesełka do jadalni, matkooo jakie były cudne, nie zaznam spokoju póki nie pojawia sie w mojej jadalni.
#2016-08-19 04:45:21 

Kathrina20

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Frombork

Wiek: 26

Gdzie takie piekne krzesła? Rozmawialam z mezem, mowil ze podpyta ich jakie by chceli te krzesla, mam nadzieje, ze sie uciesza z takiego prezentu
#2016-08-19 05:32:33 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

Te krzesła to w meblex.pl , naprawde genialne. W ogole fajny sklep, maja bardzo duzy wybór, ceny z tego co patrzylam tez OK. A te meble tapicerowane sa teraz bardzo na czasie, nie dziwie sie bo sa extra :D
#2016-08-19 06:58:55 

Kathrina20

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Frombork

Wiek: 26

Dzieki bardzo ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ