#2016-08-28 21:21:38 

Gierem

Użytkownik

Czesc, mam male mieszkanko i chcialbym wymienić stolarkę okienną i drzwiową. Wiem, ze na rynku jest wiele salonów oferujących stolarkę okienną i drzwiową, ale mnie ciekawi, co powiecie o firmie Cerchem, przez przypadek wszedłem na jej strone, oferta wydaje sie dosc rozległa i atrakcyjna, czy ktos z Was tam kupował?
#2016-08-28 21:59:40 

gliniana

Użytkownik

Osobiscie tam nie kupowalam, ale radzilabym poczytać opinie klientów salonu w internecie, ja tak trafiłam fajną okazje na torebke markową w bardzo atrakcyjnej cenie.
#2016-08-28 23:16:28 

Pokemon

Użytkownik

Aleś mu doradziła poczytac w internecie, a gdzie on teraz jest? wlasnie pyta na forum, zeby poznać różne opinie, czyż nie?! Zreszta nie rozmawiamy tu o torebkach czy butach, tylo o oknach i drzwiach.
#2016-08-29 02:02:44 

Kathrina20

Użytkownik

znam ten sklep, tam kupowałam okna drewniane, zdecydowałam sie na okna z drewna bukowego, mam same pozytywne wrażenia, wszystko według umowy, na czas i tanio, montaż tez ekspresowy, mysle ze ich oferta zadowoli kazdego kupującego.
#2016-08-29 03:29:57 

Gierem

Użytkownik

A doradza mi jakies rozwiazania dla osób niepełnosprawnych, tak zeby osoba na wózku mogła swobodnie poruszac się po moim małym mieszkaniu? Ojciec który mnie odwiedza porusza się na wozku, a docelowo ma tez ze mną zamieszkać.
#2016-08-29 06:24:12 

strzykawka

Użytkownik

Miałam podobne wymagania, pracownicy firmy polecili mi drzwi przesuwne Wrocław to miejsce, gdzie miałam małe zagracone mieszkanko, które nie nadawało się do zamieszkania dla osoby niepełnosprawnej, ale po zamontowanu takich drzwi i wprowadzeniu paru innych udogodnień okazało się, ze moze to być całkiem ustawne mieszkano. W pakiecie wymienili mi tez okna, dzeki temu płacę mniejsze rachunki za co, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015