#2016-08-30 04:19:34 

Chudy

Użytkownik

Witajcie. Mam propozycje, żeby jechać z grupką znajomych w Ustronie Morskie. To taka malutka miejscowość nad morzem. Sam nie wiem czy warto.. w sumie nigdy nie byłem tam i co prawda słyszałem pozytywne opinie ale sam nie wiem czy warto się zdecydować na wyjazd akurat tam? Może ktoś na tym forum mi coś na ten temat napisze. Może ktoś był tam i może coś zarekemendować? Ah i najlepiej jakbyście coś pod kątem noclegów itp. coś podpowiedzieli, gdzie warto się zatrzymać itp. ;)
#2016-08-30 06:24:28 

Pastuch

Użytkownik

Ja byłem w Ustroniu Morskim na polach namiotowych i bardzo dobrze wspominam tamte, pamiętne dla mnie wakacje. Nie dość, że się super wybawiłem ze znajomymi, to odwiedziłem mnóstwo ciekawych atrakcji. No i najważniejsze, morze jest tuż tuż i to już samo w sobie stanowi bardzo miłą alternatywę. Zresztą co tu dużo pisać.. po prostu warto.
#2016-08-30 07:13:52 

Zadowolona

Użytkownik

Ja z chłopakiem postawiłam na camping Ustronie Morskie jest przepięknym miejsce. Jak dla mnie, jednym z ładniejszych w Polsce. Blisko morza, przepiękna otoczka, wspaniała atmosfera.. nie ma drugiego takiego cudownego miejsca jak dla mnie. No i cenowo taki camping nas bardzo mało wyniósł. A to datkowy atut ;) Jak masz tylko perspektywę zevby jechać to jedź śmiało ;)
#2016-08-30 09:08:15 

naturalna_woda

Użytkownik

Chłopie.. nad czym Ty się zastanawiasz! Zdecydowanie warto jechać! ;) polecam to miejsce z całego serca! Szczególnie jak masz grupkę znajomych to masz niezapomniany czas gwarantowany.
#2016-08-30 10:47:36 

metalówka

Użytkownik

Byłam, ojj byłam tam i chętnie bym wróciła na dłużej! Wspaniałe miejsce gorąco polecam ;) Jak masz szansę jechać to się w ogóle nie zastanawiaj. Jak dla mnie, jak nad morze to tylko do Ustronia ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015