#2016-09-05 05:06:23 

Chudy

Użytkownik

Witajcie! Pracuje w firmie, w której jest spora rotacja pracowników. Jestem doradcą szefa i porposił mnie o to, bym znalazł dobrą firmę, która zajmuje się tworzeniem filmów szkoleniowych dla firm. Chcemy nakręcić kilka tutoriali związanych z naszym fachem, dokładny opis krok po kroku co i jak itp. oczywiście, chcemy żeby to było na naprawdę wysokim poziomie produkcyjnym, doskonale obrobione w programach z efektami itp. samodzielnie tego nie zrobimy i tu pojawia się moje pytanie/prośba. Czy znacie jakąś dobrą firmę, która się w czymś takim specjalizuje? Możecie mi coś proszę zarekomendować? Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc ;)
#2016-09-05 07:17:37 

Łysa

Użytkownik

Tak się składa, że znam doskonałą firmę, które mogę Ci naprawdę bardzo polecić. Nazywa się ona Grupa Chimera Film ;) naprawdę bardzo polecam, żębyś odwiedził sobie ich stronkę internetową i tam zapoznał się w pełni z ich ofertą. Nagrywają zdecydowanie najlepsze jakościowo filmy jakie widziałam w swoim życiu ;) bardzo profesjonalne, kapitalne ujęcia i świetnie potrafią uchwycić wszystko na tych filmach co potrzebuje dana firma.
#2016-09-05 08:31:18 

Kathrina20

Użytkownik

No ja też słyszałem o nich ;) ich produkcje filmowe mnie bardzo przekonują i niewykluczone, że niedługo nasza firma się też do nich zgłosi ;) bo jednak wolę iść do dobrej i profesjonalnej firmy, która faktycznie kręci super filmy, niż do innej firmy, która robi to byle jak ;) także ja też potwierdzam jakość tej firmy, idźcie do niej i tyle ;)
#2016-09-05 09:27:26 

Zadowolona

Użytkownik

Najlepiej to wejść tutaj: grupachimera.pl/filmy-instrukta380owe-i-szkoleniowe.html pod tym linkiem jest dokładnie przedstawiona ich oferta filmów instruktażowych i szkoleniowych. Dokładnie wszystko rozpisane i przedstawione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015