#2016-09-22 06:12:18 

gliniana

Użytkownik

Potrzebny mi kontakt z dobrym producentem mebli biurowych. Proszę o szybka pomoc bo sprawa jest pilna i musze szybko coś wybrać a zupełnie nie orientuję się w tej tematyce. Jesli moglibyście dodatkowo coś mi doradzić, udzielić wskazówek, to bede zobowiazana. Pozdrawiam!
#2016-09-22 06:30:23 

Gierem

Użytkownik

Na początku roku wymieniałem meble w moich placówkach, a także w franczyzach. Spodziewałem się wydać na ten cel dużą sumę, ale na szczęscie kolega polecił mi sprawdzonego producenta mebli z Wrocławia firma nazywa się Sigma i funkcjonuje od wielu lat na krajowym rynku. Bardzo spodobały mi się ich projekty, ceny i obsługa wiec postanowiłem sie zdecydowac. Gdybym mial ponownie wybierac to wybrałbym tak samo bo usługa została wykonana na najwyższym poziomie, bez zgrzytów i opóźnień.
#2016-09-22 08:37:50 

naturalna_woda

Użytkownik

Również korzystałam z usług i mogę wypowiedzieć się tylko w pozytywnych słowach. Jak będziesz mieć problemy ze znalezieniem to wklejam link dla Ciebie - sigmameble.eu/12-meble-biurowe. Co do firmy to nie mam żadnych uwag bo wszystko wykonano jak należy, w bardzo konkurencyjnej cenie i krótkim terminie. Bardzo mi się spieszyło, a wszędzie gdzie pytałam otrzymałam informacje że nie da sie zrealizować takiego zamówienia w krótkim czasie. Jak widać można co tym bardziej mnie ucieszyło :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015