#2016-09-22 20:32:28 

aureola

Użytkownik

Cześć. Dostałam ostatnio propozycję, by przeszkolić się. Szczerze myślałam nad przekwalifikowaniem, ale chyba jednak zrezygnuję, bo w firmie gdzie pracuję zmienia się osoba nadzorująca informacjami i ja mam przejąć taką funkcję. Nie bardzo wiem tylko jakie szkolenia będą mi niezbędne. Czy ktoś z was obejmuje taką funkcję? Podzielcie się co robicie.
#2016-09-22 23:30:43 

Princessa

Użytkownik

Witaj. Ja nie jestem administratorem, ale koleżanka została mianowana na to stanowisko. Głównie zajmuje się ochroną danych. Chodzi o pracę z dokumentacją, dlatego ważna jest poufność. Nic mi innego nie wiadomo niestety.
#2016-09-23 02:05:38 

Pokemon

Użytkownik

Cześć wam, ja może troszkę podpowiem. Ogólnie przyjęto, że każda firma musi radzić sobie z ochroną danych osobowych, aby nie dopuścić do wycieków. Na temat konsekwencji już nie będę się tu wypowiadał. Głównie taka osoba pracuje z dokumentami, przeprowadza audyty, a więc sprawdza wszelkie prawidłowości związane z dokumentacją i danymi osobowymi. Może też być odpowiedzialna za przeprowadzenie szkoleń. Tak uważam przynajmniej ja. Pozdrawiam
#2016-09-23 02:59:01 

strzykawka

Użytkownik

Witajcie. A nie wiecie czasem gdzie można by było wykonać poszczególne kursy na administratora zabezpieczającego informacje? Znacie jakieś dobre szkolenia w tym kierunku lub firmy je przeprowadzające? Będę wam bardzo wdzięczna, przepraszam, że tak bezczelnie podpięłam pod twój temat, ale nie mam motywacji by założyć własny. Ja też proszę o poważne odpowiedzi.
#2016-09-23 04:09:27 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Siemka. Jak dostałaś propozycję przeszkolenia to się szkol, bo nie ma nic lepszego dla pracodawcy jak informacja o tym, że pracownik chce pokazać, że zrobi dużo, aby móc pełnić funkcję na danym stanowisku. Jak cie wysyłają na szkolenia to korzystaj. Jeśli musisz sama się przeszkolić to poleciłbym tą firmę abi-szczecin.pl. Tam mają dobre oferty związane ze szkoleniami i podchodzą do tego bardzo profesjonalnie. Mam nadzieję, że się tu przydałem, sam wiem, że administrowanie informacjami jest niebywale odpowiedzialną funkcją. Pozdrawiam ciepło.
#2016-09-23 06:53:21 

Zadowolona

Użytkownik

Ja też jestem administratorem, super funkcja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015