#2016-11-08 15:22:15 

operator

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Opole

Wiek: 21

Szukam firmy szkoleniowej która prowadz ciekawe szkolenia z komunikacji na których nie zasne i nie wynudze się. Zalezy mi na tym aby tez nie było konieczności przeplacania. Czy znacie taka firme? Kto prowadzi wg was ciekawe szkolenia z komunikacji?
#2016-11-08 17:42:20 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

Firm jest duzo, ale trzeba sobie wybierac ;)
#2016-11-08 19:58:52 

Jumpman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Legnica

Wiek: 22

kolego wyzej, każdy ma wlasnego anioła stróża :P i jakos się nie chwale.
#2016-11-08 21:11:03 

Agent47

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Komunikacja jak niektórzy mysla ze to slowa a jednak większość slow mowi nasze cialo i to na nim należałoby się skoncetrowac skupic bo wtedy jest najlepszy efekt ;)
#2016-11-08 21:43:14 

Jumpman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Legnica

Wiek: 22

dla mnie komunikacja to po prostu dopytywanie parafrazowanie itd. Tego się nauczycielem nie w szkole ale w roku szkolnym widac duze postepy. Ja byłem na szkoleniu u michallegowski. pl i musze powiedziec ze byłem zadowolony treściwie : ) i to nadal jes glodne w glowie.
#2016-11-09 00:31:43 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

kiedys nie umialam się nawet wysłowić tak aby mnie zrozumiano. Dzisiaj wiem ze jezkyk nie jest precyzyjny ze czasem zle cos zrozumiemy niechcacy i nie ma powodu się tego wstydzic. Po prostu każdy ma inny. A co tam robiliście?
#2016-11-09 02:44:29 

dron

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Kalisz

Wiek: 39

Ciekawe to trzecz względna : P
#2016-11-09 05:41:56 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Piła

Wiek: 29

Wszystkim nam zalezy aby isc na ciekawe zajecia. Jasne, ze teraz jest mnóstwo firm zajmujących się coachingiem biznesu ale każdy musi wybrac taka która w największym stopniu przedstawia jego wizje spotkan. Bo spotkania maja charakter raczej warsztatowy a nie wiedzowy bo w zyciu wszystko trzeba przełożyć na praktyke.
#2016-11-09 06:12:41 

metalówka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

A co mam przełożyć na praktyke? Ja bylam tu na szkoleniu michallegowski.pl/ i to jest firma która oferuje coaching czy coaching biznesu. Jak potrzebujemy cos konkretnie to najlepiej zadzwonic. Ja tu przychodze pogadac troche i wszystko ;)
#2016-11-09 08:13:19 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

ja systematycznie chodze do coacha keidys wczesnej teraz mniej. Ale to nie jest moja przyjaciolka. Moja przyjaciolka jest coachem ale bliskich to lepiej nie coachowac :P