#2017-03-01 23:47:16 

Łysa

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Morąg

Wiek: 37

Witajcie! Poszukuję wysokiej jakości tabliczek do nowej siedziby mojego biura. Przydałyby mi się zarówno duze tabliczki z logo mojej firmy, jak i niewielkie tabliczki na drzwi z wygrawerowanymi na niej napisami typu „dyrektor”, „kasa” czy „sekretariat”. Czy orientujecie się, kto wykonuje tego rodzaju produkty na indywidualne zamówienie?
#2017-03-02 01:22:34 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Godną polecenia ofertę porządnych tabliczek do biur oraz obiektów użyteczności publicznej, wykonywanych na indywidualne zamówienie, można znaleźć pod adresem internetowym https://www.eurograver.com/produkt/tabliczki/. Sama zamawiałam grawerowane tabliczki do klubu fitness, w którym jestem menedżerem, i uważam, że tabliczki prezentuja się tam bardzo dobrze. Są zrobione z dobrej jakosci metalu, zazwyczaj w jasnym, subtelnym kolorze. Mnie osobiście najbardziej podobają się tabliczki w kolorze złotym.
#2017-03-02 01:35:08 

Łysa

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Morąg

Wiek: 37

A wiesz może, czy oprócz napisów na tabliczkach mogą być również umieszczone zdjęcia albo grafiki?
#2017-03-02 02:43:26 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Jak najbardziej. Można tam umieścić logo, zdjęcie albo grafikę w dowolnym kolorze. Warto podkreslić, że tabliczki są wyjątkowo trwałe i nie pokrywają się śniedzią ani plamami. Są efektowne, a w dodatku niedrogie.
#2017-03-02 04:11:32 

Łysa

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Morąg

Wiek: 37

W takim razie prześlę na adres mailowy tej firmy prośbe o wycenę ewentualnego zamówienia. A zamawiałaś może tam coś jeszcze oprócz tabliczek?
#2017-03-02 05:32:56 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Niedawno zamówiłam w firmie eurograver.com metalowe numerki do kluczy i otrzymałam je już kilka dni po złozeniu zamówienia. Być może zdecydujemy się również na zamówienie tam wizytówek, które też są grawerowane w metalu.
#2017-03-02 06:35:11 

Łysa

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Morąg

Wiek: 37

Mnie także przydadzą się dobrej jakosci wizytówki. Chciałabym, żeby na moją firmę zwróciło uwage jak najwięcej osób. Mam nadzieję, ze dobrej jakości gadżety reklamowe mi w tym pomoga.
#2017-03-02 07:03:33 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19