#2017-04-28 03:50:58 

gliniana

Użytkownik

Witajcie, chciałabym założyć e-sklep, ale wiem, że sama nie dam rady, a nie znam żadnej firmy, która się tym zajmuje. Liczę na waszą pomoc:)
#2017-04-28 04:41:56 

Gierem

Użytkownik

Najważniejszy jest wybór oprogramowania, od tego musisz zacząć. I tak jak wspomniałaś, nie ma sensu się samej w to bawić. Musiałabyś dobrze znać się na tych wszystkich informatycznych sprawach. Mój ojciec jak zakładał taki sklep, to korzystał z usług firmy specjalizującej się w takich rzeczach. Oni doradzili z oprogramowaniem, przerobili co trzeba było, pomogli, wdrożyli i dzięki temu nasz sklep jest cały czas wysoko w wyszukiwarce.
#2017-04-28 05:31:21 

gliniana

Użytkownik

Mógłbyś mi podać jakąś nazwę tej firmy chociaż? Bo ja właśnie nie znam żadnej takiej i nie bardzo wiem jak zacząć działać.
#2017-04-28 06:00:42 

Pokemon

Użytkownik

Ja korzystałem z usług super firmy. Byłem bardzo zadowolony, obsługa profesjonalistów, którzy do tego mają pasję. Rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Powierzyłem im proces tworzenia sklepu od początku do końca i mogę szczerze polecić ich usługi. Tutaj możesz się zapoznać z ich ofertą i sposobami tworzenia takiego sklepu: http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php, poczytaj i zobaczysz, że znają się na tym, co robią. To właśnie dzięki tej firmie mogłem otworzyć własny sklep internetowy, który dzisiaj przynosi spore zyski.
#2017-04-28 07:41:12 

Gierem

Użytkownik

Ooo, mój ojciec właśnie z nimi nawiązał współpracę. Widze, że jest więcej osób zadowolonych, więc tym bardziej myślę, że jest to firma godna polecenia. Jak coś tam było nie tak, to zawsze ojciec dzwonił i oni ekspresowo pomagali rozwiązać problem. A sklep utworzyli taki super, że szok. Śmiga nie tylko na komputerze, ale na telefonie i tablecie, a jakość jest super na każdym urządzeniu.
#2017-04-28 09:37:55 

Pokemon

Użytkownik

Tak, zgadza się, nie tylko na komputerze, ale i na mobilnych urządzeniach można swobodnie robić zakupy w sklepie, co jest zasługą ich licencjonowanego oprogramowania, grafiki. Ogólnie same superlatywy, szczerze polecam tę firmę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015