#2017-07-04 01:04:07 

Gierem

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Działdowo

Wiek: 29

jak chronicie się przed owadami w swoich domach? Używacie moskitier? Jakich? Co polecacie?
#2017-07-04 03:37:03 

Pokemon

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

kupiliśmy sobie moskitiery ramkowe, te od producenta ze strony http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi. montujesz takie drugie drzwi, bardzo fajną osłonę… to taki mechanizm na sprężynach, sam się zamyka i nawet jak zapomnisz to działa i nie wpuści żadnego owada.
#2017-07-04 06:28:46 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

no właśnie my nic mamy, dopiero szukam możliwości :( nie wiem, co na okna dachowe? Jak to ogarnąć? Przyzwyczaiłam się do tego, że jak okna dachowe to zawsze jest jakiś problem, a to wymiar, a to rolety, a to parapet… i weź tu żyj człowieku.;)
#2017-07-04 06:45:36 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

a jeśli chodzi o moskitiery na okna dachowe to ja mogę doradzić.:D weź sobie zerknij na stronkę http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html, mają gotowe rozwiązanie i nie trzeba nic przerabiać.:) kupiłam je ostatniego lata i jestem zachwycona, bo nie utrudniają korzystania z okien, a montuje się je na takie specjalne lepy, jak zdejmiesz to nic nie widać.:) okna dachowe są naprawdę fajne.;) A jak dodatkowo dobierzesz do nich odpowiednie moskitiery, to już nic Ci nie będzie przeszkadzać. Dlatego polecam firmę z linku :)
#2017-07-04 07:56:31 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

brzmi naprawdę super.:) a zamawiałaś to przez Internet?
#2017-07-04 08:23:10 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Piła

Wiek: 29

tak, było mi tak po prostu wygodniej.:) poza tym cieszę się, że tę siatkę można tak swobodnie prać. Niestety zawsze mi oknach osiada kurz, pyłki i inne brudy, więc muszę to doczyszczać.
#2017-07-04 09:46:17 

Gierem

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Działdowo

Wiek: 29

też mam okna dachowe, też się brudzą.;) fajnie, że w ogóle wymyślili takie moskitiery, można się chronić.
#2017-07-04 10:03:25 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

muszę je przetestować, zobaczymy jak z tym odklejaniem się bez śladów.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ