#2017-08-03 14:46:16 

Princessa

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Chcę sprawic małej przyjemność. Bo strasznie uwielbia motocykle. Gdzie mogę kupić kask motocyklowy dla dziecka w dobrej cenie?
#2017-08-03 16:26:59 

Pokemon

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

Przede wszystkim sprawdzaj w jakiej technologii zostal wykonany kask motocyklowy. Bo inaczej to możesz być rozczarowana. Teraz dla dzieci i tak kasków jest duzo ale kiedys żeby je kupic to był naprawde bardzo duzy problem.
#2017-08-03 16:46:09 

Pastuch

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Ostróda

Wiek: 35

Kiedys to stal sam ocet w skelpach a ludzie jakos żyli i nie narzekali.
#2017-08-03 19:21:27 

Agent47

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Kwestia podejścia. Bo jednak dobry kask dziecięcy musi być dobrze dopasowany no i co wazne wentylacja mikrowentylacja… to już zalezy.
#2017-08-03 19:49:19 

dron

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Kalisz

Wiek: 39

No i chyba pominąłeś ochronę przed uderzeniem hehe :P najwazniejsza rzecz :P
#2017-08-03 22:36:47 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

Zerknij sobie tu jak chcesz http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski-motocyklowe-c-10.html oni maja tu sporo roznych kasków IspidoNaxa LS2 ale dziecięce kaski motocyklowe i nawet rozowe są wiec dla dziewczynki tez by pasowal. Zreszta musisz pamiętać o tym żeby kask rzeczywiście dobrze dobrac rozmiarowo. Ja u nich kupowałem kask otwarty LS2 i do tej pory jestem zadowolony. Tylko musisz dokladnieposzukac.
#2017-08-03 23:06:33 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Ale sarozne rodzaje kasków integralne kaski szczękowe czy nawet kaski off Road wiadomo ze każdy niszczy się inaczej bo na innego rodzaju trasy jest przeznaczony. Ale jak się szanuje i nie rzuca wszedzie to kilka lat to jest minimum i na kasku nie ma co oszczędzać :P
#2017-08-04 02:02:43 

metalówka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

Mnie zalezy na tym aby kask był wygodny i dobrze się trzymał bo jak już daje konkretną kasę za kask to mogę się spodziewacjakiejs konkretnej jakości.
#2017-08-04 04:26:29 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

O tyle dobrze w tym sklepie co ja podawałem linak jest tak ze jak zamówisz nie ten rozmiar kasku co potrzeba to oni mogą ci go wymienic. Wiec to jest dodatkowe ułatwienie dal nas no i jak kupujesz na oko dziecku to może być nie do konca trafione.
#2017-08-04 06:48:35 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Ale to rodzice mogą głowy obwód zmierzyc żeby dobrze dobrac kask :P Bo ja tu nie widze żadnego problemu.
#2017-08-04 09:22:38 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

Kaski off Road sa przeznaczone do bardzo szybkiej jazdy ale to już tak naprawde do ekstremalnych emocji. Bo ja głownie szosą jadę wiec dla mnie to trochę niepotrzebne :P
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ