#2017-01-11 05:47:39 

Zadowolona

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Działdowo

Wiek: 17

Witam. Poszukuję dobrej jakości mleka modyfikowanego dla mojej małej córeczki. Mała ma 2 miesiące i niestety nie najada się moim pokarmem. Widocznie mam go za mało, dlatego posta-nowiłam zacząc podawac jej mleko z butelki. Na rynku jest sporo tego typu produktów dla niemow-ląt i nie wiem, który wybrac. A Wy co polecacie?
#2017-01-11 07:52:59 

Kathrina20

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Frombork

Wiek: 26

Ja również mam podobny problem, tzn. zastanawiam się nad wyborem najlepszego mleka modyfi-kowanego dla mojego dziecka. Z tym, że ja potrzebuję mleka następnego, po 6. miesiącu, a nie mle-ka początkowego.
#2017-01-11 08:26:03 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Polecam Wam wypróbować mleko humana. To wysokiej jakości produkt, który może stanowić uzupełnienie w czasie karmienia piersią lub może być przeznaczony do karmienia wy-łącznego. Zawiera on wartościowe składniki, które występują w mleku matki. Na rynku dostępne jest zarówno mleko początkowe, jak i mleko następne tej marki. Jeśli nie macie doświadczenia w karmieniu dziecka butelką, to koniecznie zapoznajcie się z dołączonymi do mleka wskazówkami dotyczącymi jego sposobu użycia, stosowania oraz przechowywania.
#2017-01-11 10:58:17 

Zadowolona

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Działdowo

Wiek: 17

No ja nie mam doświadczenia w karmieniu butelką, bo niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Na pewno dokładnie przeczytam ulotkę dołączoną do tego mleka, żeby przygotowac je tak jak trzeba. A możesz mi powiedzieć, gdzie najlepiej zaopatrzyć się w zapas tego mleka?
#2017-01-11 11:21:59 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Wedlug mnie najlepiej kupowac mleko modyfikowane w aptece. Nie musi to być apteka stacjonarna, równie dobrze może być internetowa. W aptece internetowej robi się zakupy szybciej niż w tradycyjnej, a ceny są niższe, więc uważam tego typu aptekę za najlepsze rozwiązanie.
#2017-01-11 12:54:48 

Zadowolona

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Działdowo

Wiek: 17

OK, chyba tak własnie zrobię, tzn. zamowię mleko w aptece online. Chyba kupie jeszcze jakiś produkt dla małej na kolki, bo niestety dość często jej się przytrafiają. Może masz rozeznanie, który lek na kolki jest najlepszy?
#2017-01-11 13:08:24 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Polecam sprawdzony środek espumisan krople o tej nazwie działają wspomagająco w niemowlęcych kolkach jelitowych i są odpowiednie do stosowania u niemowląt powyżej 1. miesiąca życia. Lek ten dodaje się do butelki z mlekiem lub podaje łyżeczką przed lub po karmieniu piersią.
#2017-01-11 13:25:00 

Zadowolona

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Działdowo

Wiek: 17

Dzięki. Oprócz mleka modyfikowanego zamówię więc w aptece internetowej właśnie to lekarstwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ