#2017-10-03 02:33:36 

Łysa

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Morąg

Wiek: 37

Witam wszystkich miłośników igraszek! Na urodziny chcę sobie sprawić prezencik w postaci wibratorka – ale nie chcę żeby było to jakieś byle co, o nie! Zależy mi na solidnym towarzyszu singielskiej niedoli, aczkolwiek bez jakichś kosmicznych udziwnień. Dlatego rozpytuję – może ktoś coś wie, coś słyszał albo nawet używał? :D
#2017-10-03 02:54:59 

Princessa

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Ja używałam ale biedak się zepsuł i odmówił współpracy ;) Ale z drugiej strony plusem zepsutego wibratora jest to że zamienia się w dildo!
#2017-10-03 04:01:00 

gaz_kechupowy

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Leszno

Wiek: 19

Dziewczynie kupowałem coś takiego na Walentynki i trochę dziwnie na mnie patrzyła – ale sumarycznie jakoś robimy z tego gadżetu użytek i nie powiem, sprawdza się. Tylko nie mam w tym momencie pojęcia gdzie zamawiałem...
#2017-10-03 05:04:13 

metalówka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

Wibratorów nigdy nie miałam, jakieś dildo w szafie gdzieś jeszcze powinno być. Fajne zabawki zwłaszcza jak ma się faceta i można mu to oddać w ręce. Wtedy doznania są najciekawsze.
#2017-10-03 06:40:27 

Pokemon

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Szczecin

Wiek: 31

Coś w tym jest bo ja też lubię czasami ze swoją niunią zabawić się nieco z wibratorem w dłoni. Podoba jej się to i ja też nie narzekam. Wiadomo że po wszystkim facet jest trochę zmęczony więc jest czas na regenerację a panie się nie nudzą :D
#2017-10-03 08:52:40 

Jumpman

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Legnica

Wiek: 22

Dobrze że chodzi o wibrator klasyczny bo akurat w tej sprawie mogę polecić spoko sklep https://intymnosc.pl/pl/172-wibratory-klasyczne. Spory asortyment, bardzo wysoka jakość. Moja żona ma od nich dwa modele, oba dostała ode mnie. Jeden bardzo anatomiczny, drugi mniej ale z fajnymi wypustkami. Odczucia są ponoć świetne w obu przypadkach.
#2017-10-03 10:29:21 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Piła

Wiek: 29

Z kolei ja trafiłam na ten sklep gdy szukałam sposobu na zwiększenie rozmiaru piersi bez zabiegu i kumpela poleciła mi jeden z suplementów. Sprawdził się znakomicie i byłam tym w sumie zaskoczona bo jednak gdzieś z tyłu głowy byłam sceptyczna. Także sklepik erotyczny naprawdę na poziomie i z dobrym towarem.
#2017-10-03 12:29:29 

operator

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Opole

Wiek: 21

Jak już zamawiać takie rzeczy to tylko przez net. Stacjonarne sex shopy są słabo zaopatrzone w porównaniu z tymi online, nie mówiąc już o tym że wchodząc do środka człowiek czuje się totalnie skrępowany.
#2017-10-03 12:50:36 

gliniana

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Olsztyn

Wiek: 21

Mam to samo! Raz tylko byłam w takim miejscu i miałam ochotę uciec. Za to przez internet spokojnie człowiek wszystko obejrzy i wybierze co mu pasuje. Idealnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ