#2017-10-04 22:52:54 

Princessa

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Witam wszystkich. Sporo się mówi wszędzie na temat zdrowych dla skóry naturalnych kosmetyków co trochę mnie zaskakuje bo już mi się wydawało że to co obecnie mamy jest bezpieczne i nie wpływa w żaden negatywny sposób na skórę. Okazuje się że nie co zauważam po mojej twarzy. Szczególnie przydałaby się konturówka ale nie jestem przekonana czy naturalne składniki coś zmienią.
#2017-10-04 23:31:46 

Chudy

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Ameryka

Wiek: 18

Chemia jest wszędzie i nie ma przed nią ucieczki. Trzeba się przyzwyczaić, skóra też się przyzwyczai.
#2017-10-04 23:52:58 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Przyzwyczajaniem do czegoś co nam szkodzi mozna tylko bardziej sobie zaszkodzić. Naturalne konturówki nie będą uczulały bo nie mają w sobie żadnych składników które mogłyby negatywnie wpływać na organizm. Poza tym według mnie kolor jest ładniejszy i trwalszy ale to już musisz sprawdzić sobie sama https://www.spadomowe.pl/konturowki-c-29_57_150.html . Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam.
#2017-10-05 02:29:54 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Piła

Wiek: 29

Zgadzam się z koleżanką że naturalne kosmetyki prezentują się ładniej na twarzy. Cera wygląda świeżej i zdecydowanie młodziej. Doradzam tylko przygotowanie sobie odpowiedniego zaplecza. Przydałyby się dobre gąbki do twarzy i płyny do demakijażu.
#2017-10-05 04:53:09 

Princessa

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Niestety z zapleczem też kulawo u mnie. Co polecasz kupić?
#2017-10-05 06:47:20 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Piła

Wiek: 29

na początek gąbka Konjac czyli podstawa należytego dbania o cerę. W dobrej cenie znalazłam w tym sklepie https://www.spadomowe.pl/gabki-do-twarzy-c-30_36_38.html, także warto zamówić sobie wiecej. Płyn do demakijażu powinnas już znaleźc bez problemu ale w razie czego pisz śmiało postaram sie pomóc w miare możliwości :). Pozdrawiam serdecznie!
#2017-10-05 08:20:01 

Princessa

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

Super, wielkie dzięki za info :D. Z płynów znalazłam kilka ale wolę sama przetestować bo pomimo waszych najlepszych chęci moze mi zwyczajnie pasować coś innego niż wam. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę.
#2017-10-05 09:44:27 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Piła

Wiek: 29

Nie ma za co dziękować. Niech się dobrze z tego korzysta no i przede wszystkim testuj, sprawdzaj aż znajdziesz coś najbardziej optymalnego. Pozdrowionka!
DODAJ ODPOWIEDŹ