#2017-12-12 05:41:40 

Pastuch

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy znajdę tu pomoc od jakiegoś prawnika lub udziałowca w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością? Chodzi mi o wyjaśnienie kwestii związanej z podatkami, a mianowicie - jakie muszę uiszczać i najlepiej do kiedy.
#2017-12-12 06:31:41 

Princessa

Użytkownik

Z płaceniem tych należności to nie żarty... dlatego najlepiej skorzystaj z pomocy profesjonalnej księgowej lub biura rachunkowego. Ja nie wyobrażam sobie w swojej spółce sama się tym zajmować - za dużo rzeczy można pominąć
#2017-12-12 06:40:07 

Zadowolona

Użytkownik

Najpierw to Pan musi się dowiedzieć co w ogóle za podatki spółka z oo musi płacić. Bardzo polecam ten blog prawniczy http://podatkiwspolce.pl/tag/spolka-z-o-o/. To nie tylko informacje o ciężarach, ale między innymi dowiesz się tam też na temat prokury czy pełnomocnictwa. Słowem - wszystkie podstawy działania spółki z o o.
#2017-12-12 07:29:16 

Pastuch

Użytkownik

A czy to jest pewne źródło informacji? Sama Pani korzystała z tego? Nie chcę od razu iść do prawnika czy biura ksiegowego - mam doświadczenie w obsłudze podatkowej osób fizycznych i po prostu potrzebuje informacji czym to się różni
#2017-12-12 09:44:31 

Zadowolona

Użytkownik

Oczywiście, że pewne :) inaczej bym nie polecała. Mam na myśli to, że po prostu pani prawnik tłumaczy tam obowiązujące, zawiłe przepisy regulujące podatki w spółce z oo. W sposób dość prosty. Np. dowiadujesz się że masz do zapłacenia CIT plus da ci informacje do kiedy. To samo z innymi aspektami działania spółki. Poza tym możesz też uzyskać bezpośredni kontakt z prawnikiem przez formularz kontaktowy, masz to na stronie www.podatkiwspolce.pl w zakładce kontakt czy coś podobnego, na górze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015