#2018-01-29 23:16:26 

Pastuch

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Ostróda

Wiek: 35

Witam wszystkich założyłem to forum i dokonuje tego wpisu poniewąż urządzam swoje mieszkanie i chcę żeby było zachowane w takim designerskim, nowoczesnym stylu. Słyszałem o czymś takim jak panel szkalny ,ale nie wiem szczerze mówiąc o co dokładnie w tym chodzi, jak to ma funkcjonować i gdzie coś takiego dostanę także tych bardziej zaznajomionych z tematem proszę o wpisy tutaj i tym samym pomoc. Pozdrawiam.
#2018-01-30 00:22:21 

Głowa

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Szczytno

Wiek: 19

A w jakim pomieszczeniu w domu ( bo rozumiem ,że masz na myśli wnetrze domu) chcesz zamątowac taki panel bo to ma duże znaczenie.
#2018-01-30 02:29:21 

Pastuch

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Ostróda

Wiek: 35

Tak w sumie to dokłądnie nie wiem jak zastosować ten panel szklany ,ale mysle ,że raczej gdzieś w okolicach kuchni lub salonu/jadalni.
#2018-01-30 04:07:20 

Głowa

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Szczytno

Wiek: 19

W takim razie już chyba wiem o co ci chodzi. Dobrej jakości panel szklany możesz kupić w tym tutaj sklepie internetowym: http://naklejkomania.eu/582-panel-szklany. Mają tam dostępne oczywiście szkło hartowane ,czyli dobrej jakości inaczej też często nazywane jako szkło bezpieczne bo dzięki obróbce cieplnej jest ono dużo bardziej trwałe co jest niebywałą zaletą jeśli się boimy o zbicie. Mają oczywiście wybór różnych kolorów i wzórów. Mam nadzieję ,że teraz choć troche ci pomogłem i rozjaśniłem sprawę dotycząca tego szkła.
#2018-01-30 04:53:25 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Ja mam w kuchni zamiast płytek takie właśnie szkło hartowane w kolorze mlecznym i musze nieskromnie powiedziec ,ż ewygląda to bardzo ładnie, achludnie i nowocześnie. Nie tak tandetnie jak jakieś płytki ,czy cos tego rodzaju więc jeśli chcesz je użyć w takim zastosowaniu to sprawdzają się super!!!!!
#2018-01-30 05:41:29 

metalówka

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

Ja również mam taki panel szklany ,ale w moim domu akurat znajduje się on koło stołu w jadalni. nadaje to taki łądny charakter i jest to doskonałe wykończenie pomieszczenie ,a sklep ,który został ci polecony jest super. Sama tam kupiłąm swój panel i jest trwały, bardzo dobry!!
#2018-01-30 07:18:43 

Pastuch

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Ostróda

Wiek: 35

Dziękuje wam za pomoc mam jeszcze kilka pytań dotyczących tego panela. Po pierwsze jaki jest tego koszt bo się nie orientuje ,a nie ukrywam ,że cena ma dla nie znaczenie i bęzie jednym z ogniw decyzyjnych jeśli chodzi o to czy ostatecznie zakupię taki panel. Dodatkwo czy mamy dostępne np kolor: biały, mleczny czy np jakieś wzory też są.
#2018-01-30 07:26:43 

metalówka

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

Wejdz na stronę internetową tam jest wszystko napisane.
DODAJ ODPOWIEDŹ