#2019-08-16 14:37:59 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Pomocy, chcialam sobie zamówic obuwie sportowe Reeboka, podpowiecie mi jak się ma rozmiarówka Reebok europejska do brytyjskiej, będe bardzo wdzięczna za pomoc. Może zaznaczę ze mam rozmiar 36, z gory dzieki!
#2019-08-16 15:08:59 

Głowa

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Szczytno

Wiek: 19

A po co, w UK te buty chcesz kupic czy jak? Lepiej zamow sobie w polskim sklepie, dostaniesz lepsza cenę o ile breksit Ci nie przeszkodzi :D
#2019-08-16 16:22:44 

metalówka

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Kluczbork

Wiek: 30

Rozumiem ze chcesz kupic buty sportowe i potrzebujesz sprawdzic to z oficjalną rozmiarówką Reeboka, ale jestes pewna, ze dokładnie wszystko sprawdziłaś? Pytam dlatego ze zazwyczaj jeśli takie rozmiarówki są umieszczane w internecie to od razu są pokazywane rozmiary według rozmiarówki UK, US i EU, tak jest chociażby na ctxsport.com, gdzie opublikowano rozmiarówki Adidas, Nike czy Reebok.
#2019-08-16 17:18:01 

Agent47

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Przed zakupem obuwia powinno się zmierzyc stopę w ten sposob, że zaczyna się pomiar od koniuszka najdłuższego palca i mierzy się odleglosc do najbardziej wysunietego punktu na stopie. Jeśli jednak jestes pewna, ze masz rozmiar 36 to zasada jest dość prosta 1 cal to 2,5 cm, czyli o ile dobrze liczę tak na szybko to 36cm równa sie 23 calom.
#2019-08-16 17:56:00 

dron

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Kalisz

Wiek: 39

kiedys to było nie do pomyslenia, żeby obuwie w internecie kupowac, ale się wszystko pozmieniało.
#2019-08-16 18:12:15 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Piła

Wiek: 29

Czasy się zmieniaj, fajnie ze teraz jest taka mozliwosc i wszystko można kupic bez wychodzenia z domu. Sama sie zastawiam czy nie zamowic online butow Adidas ZX Flux, co o nich powiecie?
#2019-08-16 20:01:52 

operator

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Opole

Wiek: 21

No coz, poszperałem troche w necie i muszę ci powiedzieć ze buty ZX Flux opinie wśrod użytkowników mają bardzo dobre, zresztą sama mozesz sie o tym przekonać, wchodzac na https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/. Przeczytasz tam, ze sa to buty dedykowane do biegania. Podeszwa ma specjalną wyściółkę i zaopatrzona jest w system Torsion, to system stabilizujący stope i wspomagający ja w jej naturalnych ruchach.
#2019-08-16 22:02:25 

naturalna_woda

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Piła

Wiek: 29

Dzięki za linki i opinie.
#2019-08-16 23:58:00 

strzykawka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Ja również dziękuje za pomoc i szczegółowe wyjaśnienia odnosnie sposobu czytania rozmiarówki Reebok i nie tylko, pozdrawiam gorąco!
DODAJ ODPOWIEDŹ